خدمت رسانی به زائران شهر کاظمین در موکب آستان علوی طی ایام شهادت امام موسی کاظم (ع)

موکب خادمان آستان قدس علوی همزمان با ایام شهادت امام موسی کاظم (ع) با استقرار در شهر کاظمین به زائران ملیونی این شهر خدمت رسانی می کند.

واحد اطلاع رسانی آستان علوی: همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت مظلومانه امام موسی کاظم (ع) وحضور خیل عظیم زائران حرم کاظمین موکب خادمان آستان علوی با استقرار در این شهر به زائران خدمات مختلفی را ارائه می کند.

سید عیسی الخراسانی مسئول موکب آستان علوی در این رابطه به واحد اطلاع رسانی آستان گفت: موکب آستان علوی هر سال در ایام شهادت امام موسی کاظم (ع) در شهر کاظمین حضور می یابد وخدمات مختلفی را به زائران ارائه می کند.

وی افزود: از روز شنبه وسایل وتدارکات لازم را جهت برپایی موکب به شهر کاظمین بردیم واز دو روز پیش تا کنون به صورت شبانه روزی میزبان زائران حرم مطهر کاظمین هستیم.

الخراسانی خاطر نشان کرد: در موکب آستان علوی خادمان تمامی بخشهای آستان اعم از بخش خدمات وحراست وتبلیغات وترابری وپشتیبانی وکلینک درمانی وجمعی از خادمان افتخاری از شهرهای حله وبصره حضور دارند.

گفتنی است دوستداران اهل بیت (ع) در عراق همه ساله در آستانه 25 رجب جهت برگزاری مراسم عزاداری وسوگواری ایام شهادت امام موسی کاظم (ع) با پای پیاده از مناطق دور و نزدیک به زیارت حرم مطهر کاظمین مشرف می شوند.

خدمت رسانی به زائران شهر کاظمین در موکب آستان علوی طی ایام شهادت امام موسی کاظم (ع)
April / 11 / 2018
تعداد بازديد : 321
چاپ خبر