جهت حل مشکلات ترافیک در ایام زیارتهای ملیونی: آستان علوی در پروژه احداث (پل یا حسین) شرکت می کند.

مسئول دفتر تولیت آستان علوی از مشارکت این آستان در پروژه احداث (پل یا حسین) جهت حل مشکلات ترافیک در ایام زیارتهای ملیونی به ویژه در ایام اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی آستان علوی سید منتظر الاعرجی مدیر دفتر تولیت آستان علوی به همراه جمعی از مسئولین بخشهای مهندسی وفنی آستان علوی در جلسه شورای استانداری نجف که به منظور بررسی پروژه پل یا حسین در جاده نجف کربلا منعقد شده بود شرکت کردند.

در این جلسه استاندار نجف و جمعی از شورای استانداری نجف حضور یافتند و مراحل طراحی واجرایی وپشتیبانی مالی این پروژه مورد بررسی قرار گرفت.

سید منتظر الاعرجی مدیر دفتر تولیت آستان علوی در این رابطه به واحد اطلاع رسانی آستان گفت: در راستای تلاش آستان علوی جهت ارائه خدمات بهتر به زائران بارگاه مطهر علوی وسایر عتبات عالیات آستان تصمیم گرفت در احداث یک پل در جاده کربلا نجف که کمک بزرگی به حل مشکلات ترافیک در ایام زیارتهای ملیونی به ویژه در ایام اربعین حسینی خواهد کرد سهیم باشد.

الاعرجی افزود: مشکل ترافیک در ایام زیارتهای ملیونی در شهر نجف بسیار پیچیده و وخیم است و جمعی از موکبهای حسینی و افراد نیکوکار نجف پیشنهاد احداث این پل را ارائه دادند و شورای استانداری نیز بخشی از هزینه این پروژه را بر عهده گرفت.

الاعرجی خاطر نشان کرد: طبق نتایجی که در این جلسه حاصل آمد آستان قدس علوی به عنوان ناظر و نهاد دریافت کمکهای مردمی وافراد نیکوکار معرفی شد و در آینده نزدیک مراحل اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد. 

 القادمة ".

جهت حل مشکلات ترافیک در ایام زیارتهای ملیونی: آستان علوی در پروژه احداث (پل یا حسین) شرکت می کند.
April / 19 / 2017
تعداد بازديد : 264
چاپ خبر