اجرای طرح امداد رسانى به آوارگان و خانواده های جنگ زده در اطراف موصل+تصاوير

با همکاری متشرک آستان قدس علوی ونیروهای مردمی وافراد نیکوکار طرح امداد رسانی به آوارگان وخانواده های جنگ زده در اطراف شهر موصل اجرا می شود.

به گزارش واحد اطلاع رسانی آستان علوی ستاد امداد رسانی به آوارگان وپناهندگان وابسته به آستان علوی با همکاری جمعی از افراد نیکوکار طرح امداد رسانی به آوارگاه وخانواده های جنگ زده در مناطق عملیاتی شهر موصل را به اجرا گذاشت.

سید مُنعِم أبوطبیخ مسئول اجرایی این طرح به واحد اطلاع رسانی آستان گفت: با هماهنگی که با نمایندگان مراجع عظام وافراد نیکوکار در شهرهای مختلف انجام دادیم توانستیم محموله ای شامل بیش از 10 کامیون حاوی مواد غذایی ودارو و پوشاک برای آوارگان وخانواده های جنگ زده مناطق مسکونی اطراف شهر موصل ارسال کنیم.

وی افزود: پیش از اجرای این طرح چندین بار به اردوگاه های خانواده های بی خانمان وجنگ زده سر زدیم و آمار متکاملی از تعداد آنان ونیازهای ضروریشان به ثبت رسید.

در ادامه مازن جواد مسئول ستاد امداد رسانی به آوارگان وپناهندگان وابسته به آستان علوی عنوان کرد: این کمکهای انسان دوستانه در مناطق مسکونی (تل الجرابیع) وروستای (الساده) و اردوگاه های (حمام العلیل) و(القیاره) و(جدعه) توزیع شدند.

وی افزود: بیش از 5 هزار نفر که شامل 945 خانوار هستند در منطقه تل الجرابیع از این کمکهای انسان دوستانه بهره مند شدند. کمکهای توزیع شده در (حمام العلیل) شامل یک هزار بسته غذایی و یک هزار صندوق آب معدنی بود ودر اردوگاه جدعه و القیاره 950 بسته غذایی و 1100 صندوق آب معدنی توزیع شد وبخشی از این کمکها نیز شامل مواد بهداشتی و شوینده وبخشی دیگر شامل داروی ویژه کودکان مبتلا به بیمارهای خاص می باشد.

مازن جواد خاطر نشان کرد: عملیات توزیع این کمکها به صورت مستمر وبدون وقفه به مدت چند روز ادامه داشت.

در ادامه سید ناحج العیناوی مسئول واحد ترابری آستان علوی گفت: 9 دستگاه کامیون و دو دستگاه کامیون یخچال دار از خودروهای وابسته به آستان علوی در این عملیات انسان دوستانه شرکت کردند وچند کامیون وابسته به موکبهای مردمی در این عملیات با ما همکاری داشتند.

اثة ".

اجرای طرح امداد رسانى به آوارگان و خانواده های جنگ زده در اطراف موصل+تصاوير
April / 21 / 2017
تعداد بازديد : 323
چاپ خبر