روحانیون مبلغ رزمندگان را در آزاد سازی موصل همراهی می کنند.

روحانیون ستاد تبلیغات و دفاع از مقدسات عراق رزمندگان را در عملیات پایانی فتح مرکز شهر موصل همراهی می کنند.

به گزارش واحد اطلاع رسانی آستان علوی روحانیون ستاد تبلیغات ودفاع از مقدسات عراق وابسته به آستان قدس علوی در ادامه حضور فعال خود در مناطق عملیاتی رزمندگان نیروهای ارتش و حشد الشعبی را در عملیات آزاد سازی مرکز شهر موصل از چنگ داعش همراهی می کنند.

روحانیون این ستاد طی حضور خود در مناطق عملیاتی پیام ودعای خیر مراجع عظام نجف را به رزمندگان می رسانند. حجت الاسلام اباذر العوادی از روحانیون مستقر در این مناطق به واحد اطلاع رسانی آستان گفت: روحانیون این ستاد علاوه بر فعالیتهای مذهبی وتبلیغاتی به همراه سایر رزمندگان در عملیات سنگین وتبادل آتش با نیروهای دشمن شرکت می کنند ودر اوقات مناسب نیز به بیان احکام شرعی وپابند بودن به رهنمودهای اهل بیت (ع) وهمچنین اقامه نماز جماعت می پردازیم.

العوادی افزود: طی حضوری که در شهر موصل داشتیم به همراه نیروهای ضربتی ارتش وپلیس عراق در مناطق بافت قدیمی شهر موصل که کوچه های باریک وقدیمی این شهر مثل منطقه سرجخانه می باشد حضور داریم وسلام و درود آیت الله سیستانی را به همه رزمندگانی که جهت دور راندن داعش از این سرزمین جان نثاری می کنند رساندیم.

در ادامه حجت الاسلام علاء آقا الموصلى يكى ديگر از روحانیون فعال در این مناطق اظهار داشت: صبر وشجاعت ودلاوری های رزمندگان دلیر ما وصف ناشدنی است. این عزیزان در کوچه های تنگ وباریک موصل وعلىرغم وجود منازل بمب گذاری شده و تک تیراندازهای داعش به صورت مستمر به پاکسازی وتصرف مناطق تحت سیطره داعش می پردازند.

وی افزود: این دلاوران دیروز 15 تن از نیروهای داعش را که قصد عقب نشینی از طریق رود دجله را داشتند به هلاکت رساندند. این نیروها با استتار و از طریق غواصی قصد فرار به آن سوی کرانه رود را داشتند اما رزمندگان ما در وقت مناسب در کمین بوده وآنها را به هلاکت رساندند.

 

روحانیون مبلغ رزمندگان را در آزاد سازی موصل همراهی می کنند.
July / 9 / 2017
تعداد بازديد : 414
چاپ خبر