شرفيابى مسئولين مؤسسة آل البيت در كشور تركيه به زيارت بارگاه مطهر علوی

هیئتی از مؤسسه فرهنگی مذهبی آل البیت از کشور ترکیه به همراه جمعی از اساتید دانشگاهی وفرهنگیان وفرهیختگان این کشور به زیارت بارگاه مطهر علوی مشرف شدند.

به گزارش واحد اطلاع رسانی آستان علوی هیئتی از مسئولین مؤسسه فرهنگی مذهبی آل البیت وابسته به دفتر آیت الله سیستانی در استانبول به همراه جمعی از فرهنگیان وفرهیختگان ترک به زیارت بارگاه مطهر علوی مشرف شدند و با مسئولین آستان دیدار کردند.

حجت الاسلام انور شان رحمانی مسئول مؤسسه آل البيت در استانبول طى مصاحبه ای اظهار داشت: امروز به زیارت بارگاه مطهر پیشوایمان حضرت امیرالمؤمنين (ع) مشرف شديم وجمعى از اساتيد دانشگاهی وفرهنگیان ترک ما را در این سفر همراهی می کنند وعلاوه بر زیارت عتبات از اماکن باستانی وتاريخى عراق نيز بازديد خواهيم كرد.

رحمانى افزود: ما بعنوان نمايندگان قشر روحانیت در جامعه وظیفه ایجاد رابطه مستمر بین نهاد مرجعیت و مردم را بر عهده داریم و وظيفه مهم وسنگین نشر فرهنگ ودانش اهل بیت را در میان مردم بر عهده داریم تا فضایل والای این خاندان نزد سایر جوامع و ادیان نیز شناخته شود.

رحمانی در ادامه ضمن تبریک پیروزی ملت عراق بر گروهکهای تروریستی این پیروزی را ثمره ی دلاوری ها و ایثارگری های نیروهای ارتش وحشد شعبی عراق دانست.

شرفيابى مسئولين مؤسسة آل البيت در كشور تركيه به زيارت بارگاه مطهر علوی
July / 13 / 2017
تعداد بازديد : 505
چاپ خبر